Awangardowe prezenty dla chłopaka

Wśród osób w każdym wieku często można spotkać się z opinią, że o wiele prościej jest wybrać prezent dla kobiety niż dla mężczyzny. Być może jest w tym ziarenko prawdy, jednak czy nie jest czasami tak, że kobietę można zadowolić byle czym? Albo inaczej: czy nie jest tak, że o ile istnieje zestaw standardowych prezentów dla kobiet (takich jak kwiaty, czekoladki, kosmetyki, a nawet pluszaki), o tyle nie ma on swojego odpowiednika jeśli chodzi o płeć męską? Niewątpliwie coś w tym, choć panowie najczęściej otrzymują w ramach prezentu bokserki, skarpetki lub kosmetyki przeznaczone do golenia – okazuje się więc, że istnieją jakieś standardy, bezpieczne wyjścia.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Największy problem z prezentami dla mężczyzn mają młode dziewczyny, które wszedłszy dopiero co w związek bądź flirtując z jakimś chłopcem, chcą pokazać się z jak najlepszej strony. A przecież to, jakie prezenty wręczamy innym, w jakiś sposób nas określa, wiele o nas mówi – prezenty to pole do popisu dla naszej pomysłowości i fantazji. Co w takim razie można podarować naszemu chłopcu, mężczyźnie, przyjacielowi, tak aby był zachwycony naszą inwencją i szalenie zadowolony z otrzymanego prezentu? Jeśli nasz chłopiec ma duże poczucie humoru, jak najbardziej możemy pozwolić sobie na bokserki z zabawnym nadrukiem bądź specjalnie wydzielonym miejscem na jego przyrodzenie. Palącemu z pewnością przypadną do gustu zabawne popielniczki, ale tu w wyjątkowo dobrym smaku będzie paczka ekskluzywnych papierosów, najlepiej przełożona do eleganckiej papierośnicy.

Mistrzowi patelni koniecznie potrzebny jest fartuszek z humorystycznym nadrukiem i czapka kucharska, natomiast dla fanów futbolu dobrym pomysłem będą wszelkiego rodzaju gadżety związane z tym sportem. Natomiast mężowie z pewnością ucieszą się z… zabawek. Najlepiej takich, których działanie będą mogli sprawdzić w nocy razem ze swoimi partnerkami w sypialni. Prawdziwym szaleństwem, dowodem miłości i najlepszym prezentem może być np. wspólny skok na bungee, jeśli nasz pan o nim marzył.

1 thought on “Awangardowe prezenty dla chłopaka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *