Awangardowe prezenty dla dziewczyny

„Czego pragną dziewczyny?” – to pytanie niejednokrotnie zadają sobie mężczyźni. Szczególnie często pada ono przy okazjach takich jak Dzień Kobiet, Dzień Matki, Boże Narodzenie i Wielkanoc, a także urodziny i imieniny wybranki serca – czyli przy wszystkich okazjach, przy których wypada podarować dziewczynie jakieś prezenty. Uściślijmy więc: jakich prezentów pragną dziewczyny? Najpierw pozwólmy sobie na małą generalizację. Standardowe prezenty, które można dać każdej dziewczynie to kwiaty, czekoladki, kosmetyki i perfumy. Należy jednak z nimi uważać: jakie kwiaty lubi nasza dziewczyna?

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Czy dziewczyna jest na diecie? Jakich kosmetyków używa? Jakie zapachy lubi? Odpowiadając sobie na te pytania, może się okazać, że tak naprawdę nie mamy pojęcia, jaki prezent zrobić naszej dziewczynie. Niestety, podarunek dla dziewczyny nie jest prostą sprawą, szczególnie dla chłopaka, który zamiast się wygłupić, wolałby, rzecz jasna, zaimponować. Dlatego też, by nasz prezent był trafiony, musimy wiedzieć, co nasza dziewczyna lubi najbardziej. Lubi czytać – świetnie. Ale co lubi czytać? Kryminały, romanse, książki popularno-naukowe? Może ma jakiegoś ulubionego autora i właśnie wychodzi jego nowa książka. Musimy skupiać się na szczegółach. To jednak żmudna praca, dlatego o wiele lepszym wyjściem będzie zrobienie jakiegoś niezwykłego, absolutnie zaskakującego prezentu. Dzięki temu pokażemy, że nieobca jest nam fantazja, z wyobraźnią jesteśmy za pan brat i damy komunikat, że z nami po prostu nie można się nudzić.

Pomysłów jest wiele, ale najlepsze są te płynące z głębi serca. Do niego z kolei najprościej dostać się przez żołądek… Dziewczyna będzie zachwycona, kiedy jej chłopak przyrządzi w kuchni coś specjalnie dla niej. Mogą to być ciasteczka lub po nocy spędzonej razem sadzone jajko w kształcie serca (efekt ten można osiągnąć za pomocą specjalnych silikonowych foremek). Nawet latte z usypanym z czekoladowych wiórek sercem na piance z mleka sprawi, że zapunktujemy u naszej dziewczyny. Oczywiście, kuchenne wariacje, to jeden z wielu pomysłów na niezwykłe prezenty dla dziewczyny, jednak może on być inspiracją do dalszych poszukiwań w tym kierunku.

1 thought on “Awangardowe prezenty dla dziewczyny

  1. Myślę, że prezent dla dziewczyny wybrać trudniej niż dla chłopaka. Prezenty dla dziewczyn kojarzą się przeważnie z lalkami. Po prostu prezent dla chłopca może być różny, a dla dziewczyn tylko wybrany. Dziewczyny są przeważnie wybredne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *