Awangardowe prezenty dla przyjaciółki

W życiu wielu kobiet najważniejszą osobą jest przyjaciółka. To ona wspiera nas w naszych dążeniach, ociera nasze łzy po zawodach miłosnych, to z nią możemy robić najbardziej szalone rzeczy i niczego nie musimy się wstydzić, ponieważ w pełni nas akceptuje. Dlatego też oczywistym jest, że chcemy dawać jej dowody naszej wielkiej przyjaźni, nie tylko w postaci rad i najzwyklejszego bycia obok, spotkań i plotkowania, ale także w formie materialnej, w postaci przedmiotów, które zawsze mogą być z nią.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Przyjaźń trwająca wiele lat zdążyła przejść już przez wiele okazji, które wiązały się z obdarowywaniem się nawzajem prezentami, dlatego też z roku na rok coraz trudniej jest wymyślić coś oryginalnego, co będzie w stanie nie tylko ucieszyć, ale także zaskoczyć naszą przyjaciółkę. Warto jest śledzić nowinki techniczne – jakiś czas temu dużą popularność robiły elektroniczne ramki do zdjęć. To dalej świetny pomysł na prezent, pokazujący, że można połączyć kulturę cyfrową z tradycją. Nasza przyjaciółka tęskni za czasami, kiedy w Polsce dostępne były gwiazdki Milky Way lub uwielbia cukierki Daim, również trudno dostępne w naszym kraju? Warto poruszyć niebo i ziemię, by zdobyć je dla niej! Jeśli mamy zdolności plastyczne, możemy pokusić się o wykonanie obrazu bądź rysunku przedstawiający nas razem lub ulubioną gwiazdę przyjaciółki.

Ciekawym pomysłem jest także karykatura – świetny prezent dla osób mających do siebie duży dystans i dobre poczucie humoru. Nie bójmy się być dziećmi – zabierzmy naszą przyjaciółkę do wesołego miasteczka. Świetna zabawa gwarantowana! Jeśli nasza przyjaciółka należy do osób, które podążają za modą, ale lubią się wyróżniać, możemy ofiarować jej parasol do kolorowania – dzięki temu sama będzie mogła zaprojektować modny dodatek, który będzie później rozjaśniał deszczowe dni. Dla zmarzlucha możemy kupić termofor (a jeśli nieźle radzimy sobie z igłą, na sweterku możemy wyszyć coś, co jest dla nas obu bardzo ważne). Prawda jest taka, że każdy prezent, jeśli ofiarowany od serca, jest piękny i wartościowy. Dzięki niezwykłej więzi jaka łączy nas z przyjaciółką, nawet sałatka owocowa urasta do rangi wyjątkowego podarunku.

1 thought on “Awangardowe prezenty dla przyjaciółki

  1. Wybór prezentu jest zawsze trudny. Niedługo walentynki i również szukam jakiegoś prezentu dla przyjaciółki. Myślę, że jeżeli komuś na kimś zależy to można sprawić uśmiech na twarzy nawet czekoladką. Jednak chciałbym znaleźć coś niesamowitego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *