Klaudia

Mam na imię Klaudia, pochodzę z Kaszub. Mam wielkie grono przyjaciół i znajomych co w niektórych momentach bywa krzepiące, ale niestety w niektórych sytuacjach powoduje ostry ból głowy. Kiedy to często ktoś ma urodziny borykam się z tym samym problemem – kompletnie nie wiem co danej osobie kupić. To trudne zadanie, przed którym czasami stawałam nawet kilkanaście razy w roku. Problemem było również zorganizowanie dobrych prezentów dla moich bliskich na okazje takie jak choćby święta. Z nimi zawsze też miałam spory problem. Dlatego zakładam bloga, na którym będę się dzieliła swoimi pomysłami na prezent, z których niejednokrotnie korzystałam. To blog, na którym dowiesz się w jaki sposób można zorganizować doskonały prezent za niewielkie pieniądze lub nawet niemal całkowicie za darmo. Poza tym jestem w trakcie studiów filozoficznych, a dodatkowo moją wielką pasją są wszelakie zwierzęta, zwłaszcza psy rsy owczarek niemiecki, które kocham nie tylko za ich cudowny wygląd, ale również za usposobienie i niezwykłą psią inteligencję.

6 thoughts on “Klaudia

  1. No to mój owczarek niemiecki i maltańczyk ma nowego towarzysza. Tym razem zainteresowała mnie rasa yorki. Kupiłam więc yorkshire terier i muszę napisać, że pies na prawdę ciekawy. Pierwsze 2 tygodnie był cichy i bał się innych zwierząt w moim domu ale już jest OK. Wabi się „Pisio” i jest bardzo milusi.

  2. Misio czyli mój owczarek niemiecki krótkowłosy. Bardzo kochany, przyjacielski pies. Mam go od 5 lat. Po prostu sąsiedzi wyjechali do innego miasta i nie mogli wziąć psa więc postanowiłam się nim zaopiekować. Obecnie owczarek niemiecki ma około 9 lat i jest moim najlepszym przyjacielem…

  3. Może troszkę imię, które noszą ludzie ale moja świnka morska wabi się właśnie Nadia. Mam nadzieję, że nikt nie obrazi się. W artykule opisałam głównie choroby świnek morskich. Najlepiej przeczytać samemu. Jakby było coś do zmiany to proszę dać znać.

  4. Nadzwyczaj dla mnie interesującym tematem, są żółwie. Zwłaszcza zainteresował mnie żółw lądowy, jaki ma dosyć pokaźne wymiary. Urzeka mnie jego figura i tryb życia. Każdy może sobie takiego żółwia kupić i hodować go w warunkach domowych. Nie potrzeba mu sporo do szczęścia, nie jest on nazbyt wymagającym zwierzęciem. Ochoczo czytam książki na jego temat, bo moim marzeniem jest posiadanie takiego żółwika w swoim domu. Ochoczo słucham też porad na ten temat, które warunki powinno się mu zapewnić do bycia.

  5. Myślę, że każdy z odwiedzających przeczytał chociaż jeden artykuł, który napisała Klaudia. Mi bardzo podobają się teksty. Piszę o tym dlatego, aby zmotywować Klaudię do napisania kolejnych artykułów 🙂

  6. Mazury to jedno z trzech miejsce w Polsce, które bardzo chętnie wybierane są na wakacje. Te miejsca to oczywiście nasze polskie góry, morze oraz mazury. Nie ma w tym nic zaskakującego. Wszystkie te regiony mają osobom odwiedzającym je nieco inne atrakcje do zaoferowania. Oczywiście w górach możemy udać się na słoneczne i pełne zieleni i pięknej przyrody wędrówki górskie, które możemy kończyć w schroniskach i rano wyruszać na kolejną podróż. Taki rodzaj spędzania wolnego czasu jest niezwykle przyjemny. Innym z kolei jest pojechanie nad morze i wylegiwanie się na plaży oraz kompanie wśród morskich fal. Trzecią formą wypoczynku są oczywiście mazury, które mają do zaoferowania bardzo wiele. Są nijako pewnym połączeniem dwóch wymienionych wyżej form wypoczynku. Na mazurach również mamy wodę w postaci jezior i zieloną naturę, która występuje również w górach w postaci pięknej dziewiczej przyrody. Po mimo to i tak ciężko zdecydować się na któryś z tych trzech regionów, bo każdy jest ujmująco piękny i niezwykle zachęcający.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *